Menu

Welcome
jovi

Make a reservation
Facebook Instagram
PL EN DE RU

dla partnerów

Jovi Apartments już od 2012 roku wzbogaca Trójmiejski rynek turystyczny. Przez ten czas udało nam się wyrobić markę oraz nabrać jeszcze większego doświadczenia w zakresie obsługi gości. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszych apartamentach był dla wszystkich niezapomniany. Możemy pochwalić się bardzo wysokimi ocenami na wszelkich portalach rezerwacyjnych, co świadczy o tym, że z dbałością podchodzimy do najdrobniejszych detali.

chcę zostać partnerem

Opinie

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy cieszyć się bardzo wysokim obłożeniem naszych apartamentów. Nasze indywidualne podejście do gościa sprawia, że nawiązujemy z nimi bezpośrednie relacje, a to przekłada się na coraz większą ilość stałych gości.

Jovi Apartments gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie zakwaterowania gości, kompleksową opiekę nad Państwa apartamentem oraz wszelkie działania marketingowe dające maksymalnie wysokie obłożenie przez cały rok.

Obłożenie

2013 2014 2015 2016
100% 50%

january

february

march

april

may

june

july

august

september

october

november

december

Dzięki szerokiej ofercie usług dodatkowych staliśmy się bardzo atrakcyjną alternatywą dla hoteli. W naszej ofercie goście znajdą m.in. opiekunkę, wypożyczalnię rowerów, usługę consierge, transport w dowolne miejsce w Trójmieście . Współpracujemy z najlepszymi restauracjami, kawiarniami i clubami w Sopocie, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym gościom szereg rabatów.

Długość pobytu

2013 2014 2015 2016
4 2

january

february

march

april

may

june

july

august

september

october

november

december

ovi Apartments gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie zakwaterowania gości, kompleksową opiekę nad Państwa apartamentem oraz wszelkie działania marketingowe dające maksymalnie wysokie obłożenie przez całī rok.

Co nas wyróżnia:

 • Mieszkamy w Trójmieście i doskonale wiemy jakie atrakcje warto polecić gościom i jak zapewnić im niezapomniane wrażenia. Skupiamy się jedynie na rynku lokalnym, co gwarantuje stuprocentowe zaangażowanie z naszej strony.
 • Jesteśmy również właścicielami 7 apartamentów w Trójmieście, które wspólnie tworzą Jovi Apartments, stąddoskonale wiemy, jak zadbać o apartamenty tak, aby przy ciągłym użytkowaniu nadal prezentowały się wyjątkowo. Współpracując z nami mają Państwo gwarancję, że nasz wykwalifikowany i doświadczony personel z zaangażowaniem zadba o Państwa apartament. Dzięki świadczeniu usługi hotelowej, a nie typowo apartamentowej mamy codzienny wgląd do apartamentu i sprawujemy nad nim należytą opiekę.
 • Oferujemy pomoc i doradztwo przy urządzaniu i wyposażaniu Państwa apartamentu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami zarówno mebli, dodatków jak i elementów wyposażenia łazienki, czy kafli i podłóg. Bazując na naszym doświadczeniu służymy pomocą przy kompleksowym wyposażeniu apartamentu, tak by były dostosowane do wymagań gości.

Gwarantujemy:

 • profesjonalną opiekę nad apartamentem 24h na dobę 7 dni w tygodniu
 • doraźne naprawy szkód wynikłych z użytkowania apartamentu
 • całodobową obsługę gości zawierającą zameldowanie, wymeldowanie oraz pomoc podczas pobytu
 • kompleksowe sprzątanie apartamentu, pranie i wymiana pościeli oraz ręczników
 • dostęp do panelu administracyjnego, który umożliwia stałą kontrolę obłożenia i ceny noclegów w Państwa apartamencie
 • wszelkie działania marketingowe mające na celu maksymalne obłożenie Państwa apartamentu (m.in. kampanie Google AdWords, pozycjonowanie strony w wyszukiwarce, marketing bezpośredni, współpraca z portalami rezerwacyjnymi)
 • prezentację apartamentu na naszej stronie internetowej wraz ze zdjęciami wnętrz, okolicy, atrakcyjnym opisem apartamentu wraz z podkreśleniem jego atutów,
 • możliwość wykorzystania apartamentu przez właścicieli w trakcie trwania umowy, z uwzględnieniem wcześniejszych rezerwacji,
 • po zakończeniu współpracy przekazujemy apartament w stanie zgodnym z opisem znajdującym się w protokole zdawczo-odbiorczym, który stanowi integralną część umowy.