Menu

Willkommen
in jovi

Buch
Facebook Instagram twitter Google+
PL EN DE RU

dla partnerów

Jovi Apartments już od 2012 roku wzbogaca Trójmiejski rynek turystyczny. Przez ten czas udało nam się wyrobić markę oraz nabrać jeszcze większego doświadczenia w zakresie obsługi gości. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszych apartamentach był dla wszystkich niezapomniany. Możemy pochwalić się bardzo wysokimi ocenami na wszelkich portalach rezerwacyjnych, co świadczy o tym, że z dbałością podchodzimy do najdrobniejszych detali.

chcę zostać partnerem

Opinie

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy cieszyć się bardzo wysokim obłożeniem naszych apartamentów. Nasze indywidualne podejście do gościa sprawia, że nawiązujemy z nimi bezpośrednie relacje, a to przekłada się na coraz większą ilość stałych oraz nowych gości.

Jovi Apartments gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie zakwaterowania gości, kompleksową opiekę nad Państwa apartamentem oraz wszelkie działania marketingowe dające maksymalnie wysokie obłożenie przez cały rok.

Obłożenie

2013 2014 2015 2016
100% 50%

januar

februar

März

april

mai

juni

juli

august

september

oktober

november

dezember

Dzięki szerokiej ofercie usług dodatkowych staliśmy się bardzo atrakcyjną alternatywą dla hoteli. W naszej ofercie goście znajdą m.in. opiekunkę, wypożyczalnię rowerów, usługę consierge, transport w dowolne miejsce w Trójmieście . Współpracujemy z najlepszymi restauracjami, kawiarniami i clubami w Sopocie, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym gościom szereg rabatów.

Długość pobytu

2013 2014 2015 2016
4 2

januar

februar

März

april

mai

juni

juli

august

september

oktober

november

dezember

ovi Apartments gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie zakwaterowania gości, kompleksową opiekę nad Państwa apartamentem oraz wszelkie działania marketingowe dające maksymalnie wysokie obłożenie przez całī rok.

Co nas wyróżnia:

 • Mieszkamy w Trójmieście i doskonale wiemy jakie atrakcje warto polecić gościom i jak zapewnić im niezapomniane wrażenia. Skupiamy się jedynie na rynku lokalnym, co gwarantuje stuprocentowe zaangażowanie z naszej strony.
 • Jesteśmy również właścicielami 7 apartamentów w Trójmieście, które wspólnie tworzą Jovi Apartments, stąddoskonale wiemy, jak zadbać o apartamenty tak, aby przy ciągłym użytkowaniu nadal prezentowały się wyjątkowo. Współpracując z nami mają Państwo gwarancję, że nasz wykwalifikowany i doświadczony personel z zaangażowaniem zadba o Państwa apartament. Dzięki świadczeniu usługi hotelowej, a nie typowo apartamentowej mamy codzienny wgląd do apartamentu i sprawujemy nad nim należytą opiekę.
 • Oferujemy pomoc i doradztwo przy urządzaniu i wyposażaniu Państwa apartamentu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami zarówno mebli, dodatków jak i elementów wyposażenia łazienki, czy kafli i podłóg. Bazując na naszym doświadczeniu służymy pomocą przy kompleksowym wyposażeniu apartamentu, tak by były dostosowane do wymagań gości.

Gwarantujemy:

 • profesjonalną opiekę nad apartamentem 24h na dobę 7 dni w tygodniu
 • doraźne naprawy szkód wynikłych z użytkowania apartamentu
 • całodobową obsługę gości zawierającą zameldowanie, wymeldowanie oraz pomoc podczas pobytu
 • kompleksowe sprzątanie apartamentu, pranie i wymiana pościeli oraz ręczników
 • dostęp do panelu administracyjnego, który umożliwia stałą kontrolę obłożenia i ceny noclegów w Państwa apartamencie
 • wszelkie działania marketingowe mające na celu maksymalne obłożenie Państwa apartamentu (m.in. kampanie Google AdWords, pozycjonowanie strony w wyszukiwarce, marketing bezpośredni, współpraca z portalami rezerwacyjnymi)
 • prezentację apartamentu na naszej stronie internetowej wraz ze zdjęciami wnętrz, okolicy, atrakcyjnym opisem apartamentu wraz z podkreśleniem jego atutów,
 • możliwość wykorzystania apartamentu przez właścicieli w trakcie trwania umowy, z uwzględnieniem wcześniejszych rezerwacji,
 • po zakończeniu współpracy przekazujemy apartament w stanie zgodnym z opisem znajdującym się w protokole zdawczo-odbiorczym, który stanowi integralną część umowy.